صفحه اول » محصولات » ژنراتور

ژنراتور

  1. SD-SC دیزل ژنراتور روباز (69-900 کیلوولت آمپر)این ژنراتورها با موتورهای دیزل سری H به حرکت در می آیند و توسط شرکت موتور دیزل شانگهای طراحی و ساخته شده اند. این نوع ژنراتورها در 6 مدل مختلف تولید می¬شوند که توان نامی آنها در بازه 50-150 کیلووات است. هر ژنراتور دارای یک دستگاه استارت خودکار و یک کابینت سوئیچ ATS است. این اجزاء امکان استارت خودکار و تعویض بین ژنراتورها را می¬دهد.
  1. SD-SC دیزل ژنراتور بی صدا (69-900 کیلوولت آمپر) دیزل ژنراتورهای سری H توسط موتورهای دیزل سری H شرکت که به طور مشترک توسط SDEC و شرکت ریکاردو انگلستان طراحی شده اند، به حرکت در می آیند. این موتورها کم حجم بوده و بازه توان بزرگی را با قابلیت اطمینان بالا و کارآیی سوخت عالی پوشش می دهند.
  1. دیزل ژنراتور دریایی (68-412 کیلوولت آمپر) ژنراتورهای استقامتی دریایی سری H توسط شرکت موتور دیزل شانگهای با استفاده از موتورهای دیزل دریایی سری H برای به حرکت در آوردن اجزاء ژنراتور تحریکی بدون جاروبک توسعه داده شده است. این ژنراتور قابل اطمینان، کم حجم، و بسیار کارآ است. ژنراتورهای دریایی به صورت ویژه طراحی شده اند تا سیستم های الکتریکی موجود در کشتی های دریایی همچون یدک کش ها، قایق های ماهیگیری و قایق های مسافری را تغذیه کنند.
  1. دیزل ژنراتور SMEدیزل ژنراتورهای SME ساخته شده توسط SDEC با موتورهای سری R به حرکت در می آیند. این موتورها دارای مشخصه ویژه توان بالا، گشتاور بزرگ، کارآیی مصرف سوخت و خروجی صدای پایین هستند. این ژنراتورها به لطف سیستم جرقه زنی باتری بدون نیاز به نگهداری مداوم، تنها با پر کردن مخازن سوخت و خنک کننده و زدن کلید پاور روشن می شوند. ژنراتور سری R ملزومات دستورالعمل آلایندگی China IV و China V را رعایت می کنند.
  1. بلندگو SDEC مجموعه سیستم های قدرت برای محوطه ژنراتور با خط خود استاندارد صنعت را نهاد. محوطه برای اثبات آب و هوا ، بدون صدا و نوع تلفن با کیفیت بالا است. خط محوطه ما ظاهر تمیز با سیستم اگزوز به طور کامل فراهم می کند. طراحی اجازه می دهد تا بسته به طور کامل برای سایت مونتاژ جا می دهد ...
  1. پنل کنترل متر آمپر / گزینه ولتسنج و انتخاب / متر فرکانس / متر ولتاژ باتری درجه حرارت آب /دکمه توقف اضطراری
   سیستم های هشدار : درجه حرارت بالاموتورسریع / فشار پایین روغن / فایلها شارژ
   سیستم حفاظت : دما بالا موتور سریع ، فشار روغن کم ، متوقف اورژانس. و تنظیمات پیش حفاظت ...

SDEC در سال 1947 تاسیس شده و به عنوان تولید کننده موتور و ژنراتورپیشرو در چین است. با کیفیت بالا و قیمت پایین ، محصولات ما در کشورهایی زیاد می خواهند مثلا امریکا ، کانادا ، برزیل ، استرالیا ، انگلیس ، فرانسه ، ایتالیا ، روسیه ، هند و در میان کشورهای دیگر. ما در شانگهای واقع هستیم و دسترس به فرودگاه ها ، بزرگراه ها ، بنادر و دریا هستیم. بنابراین برای تحویل محصولات ما آسان است.
از تماستان استقبال می کنیم. متشکرم.