صفحه اول » محصولات » ژنراتور

ژنراتور

    1. SD-SC دیزل ژنراتور روباز (69-900 کیلوولت آمپر)این ژنراتورها با موتورهای دیزل سری H به حرکت در می آیند و توسط شرکت موتور دیزل شانگهای طراحی و ساخته شده اند. این نوع ژنراتورها در 6 مدل مختلف تولید می¬شوند که توان نامی آنها در بازه 50-150 کیلووات است. هر ژنراتور دارای یک دستگاه استارت خودکار و یک کابینت سوئیچ ATS است. این اجزاء امکان استارت خودکار و تعویض بین ژنراتورها را می¬دهد.
    1. SD-SC دیزل ژنراتور بی صدا (69-900 کیلوولت آمپر) دیزل ژنراتورهای سری H توسط موتورهای دیزل سری H شرکت که به طور مشترک توسط SDEC و شرکت ریکاردو انگلستان طراحی شده اند، به حرکت در می آیند. این موتورها کم حجم بوده و بازه توان بزرگی را با قابلیت اطمینان بالا و کارآیی سوخت عالی پوشش می دهند.
    1. دیزل ژنراتور دریایی (68-412 کیلوولت آمپر) ژنراتورهای استقامتی دریایی سری H توسط شرکت موتور دیزل شانگهای با استفاده از موتورهای دیزل دریایی سری H برای به حرکت در آوردن اجزاء ژنراتور تحریکی بدون جاروبک توسعه داده شده است. این ژنراتور قابل اطمینان، کم حجم، و بسیار کارآ است. ژنراتورهای دریایی به صورت ویژه طراحی شده اند تا سیستم های الکتریکی موجود در کشتی های دریایی همچون یدک کش ها، قایق های ماهیگیری و قایق های مسافری را تغذیه کنند.
    1. دیزل ژنراتور SMEدیزل ژنراتورهای SME ساخته شده توسط SDEC با موتورهای سری R به حرکت در می آیند. این موتورها دارای مشخصه ویژه توان بالا، گشتاور بزرگ، کارآیی مصرف سوخت و خروجی صدای پایین هستند. این ژنراتورها به لطف سیستم جرقه زنی باتری بدون نیاز به نگهداری مداوم، تنها با پر کردن مخازن سوخت و خنک کننده و زدن کلید پاور روشن می شوند. ژنراتور سری R ملزومات دستورالعمل آلایندگی China IV و China V را رعایت می کنند.

SDEC در سال 1947 تاسیس شده و به عنوان تولید کننده موتور و ژنراتورپیشرو در چین است. با کیفیت بالا و قیمت پایین ، محصولات ما در کشورهایی زیاد می خواهند مثلا امریکا ، کانادا ، برزیل ، استرالیا ، انگلیس ، فرانسه ، ایتالیا ، روسیه ، هند و در میان کشورهای دیگر. ما در شانگهای واقع هستیم و دسترس به فرودگاه ها ، بزرگراه ها ، بنادر و دریا هستیم. بنابراین برای تحویل محصولات ما آسان است.
از تماستان استقبال می کنیم. متشکرم.