در باره ما

Shanghai Diesel Engine Co., Ltd. (SDEC)   یک تولیدکننده پیشرو از موتور دیزل در چین است. محصولات ما دارای کیفیت بالا و تکنولوژی پیشرفته است. در تاسیسات ، این شرکت به عنوان تولید کننده محصولات با کیفیت بالا شهرت به دست آورده است. ما با توجه به کیفیت محصولات و سرویس، رضایت مشتری کار می کنیم. اصل ما موتور دیزل با کیفیت بالا را تامین می کنیم. رضایت مشتریان جهان این اصل را تایید می کنند.

Shanghai Diesel Engine Co., Ltd. (SDEC)   در آینده محصولات نوآوری و خوب ، سرویس برجسته را تامین می کنیم . ما شهرت به دست آوردیم به دلیل کیفیت محصولات ؛ تحویل فوری ، قطعات در دست ، سرویس خوب، رضایت مشتری بالا .

SDEC یک شرکت دولتی و پیشرفته است و حوزه کار ما شامل موتور دیزل ؛ سیستم سوخت ، مجموعه دیزل ژنراتور و سرمایهگذاری است.محصولات ما دارای 5 سری است که شامل G128/135، C (121)، D (114)، P11C،105 داریم . ما هم بیشتر از 300 انواع محصولات و موتور از 60 به 600 داریم.

این محصولات در زمینه خودروی ،اتوبرس، ماشین مهندسی ، کشتی ، نیروگاه های موبایل زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. در سال 1994 ؛ این شرکت اول گواهنامه ISO9001 را به دست آ ورد. سپس هم گواهنامه QS9000 ، TS16949 از TUV را کسب کرد. در سال 2002 و 2005 ، SDEC به عنوان تولید کننده بهترین موتور توسط انجمن خودرو مسافری جهانی شهرت یافت. در سال 2006 ،جایزه تولید کننده بهترین موتور توسط انجمن خودرو مسافری جهانی به SDEC داده است.

SDEC رهبر فنی صنعت داخلی موتور در چین است. ما با اظافه موتوردیزلی هم نمایده خط تولید گسترده می شویم. آنچه مشتری می خواهند ما تولید می کنیم و محصولات ما با کیفیت بالا است.

هدف ما این است که بالاترین عملکرد فنی و پایینترین قیمت را تامین می کنیم.محصولات ما باکیفیت بالا و با هیچ نارسایی ندارد. ما هم بهترین سرویس پس از فروش و برنامه های پشتیبانی را تامین می کنیم. این نشانگر همکاری در همه زمینه عملیات ما است. این سیاست کیفیت Shanghai Diesel Engine Co., Ltd است که محصولات با کیفیت بالا و گواهنامه را تامین کنند. ما هم متعهد به بهبود کیفیت و تحویل و رضایت مشتری کار می کنیم.

از تماس تان با ما   Shanghai Diesel Engine Co., Ltd. (SDEC) استقبال می کنیم.